6.3JZV330MBOZ6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3JZV330MBOZ6.3X8
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Arkusze danych: 1.6.3JZV330MBOZ6.3X8.pdf2.6.3JZV330MBOZ6.3X8.pdf3.6.3JZV330MBOZ6.3X8.pdf
900 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3JZV330MBOZ6.3X8
Part Number 6.3JZV330MBOZ6.3X8 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria JZV Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 340 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje Automotive, High Temperature Reflow