50ZLJ1500M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50ZLJ1500M16X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 50V THRUHOLE
Arkusze danych: 1.50ZLJ1500M16X25.pdf2.50ZLJ1500M16X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50ZLJ1500M16X25
Part Number 50ZLJ1500M16X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 50V THRUHOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 87640 pcs Arkusz danych 1.50ZLJ1500M16X25.pdf2.50ZLJ1500M16X25.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-4108
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Impedancja 18 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 1500µF