50YXJ10MTA5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50YXJ10MTA5X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50YXJ10MTA5X11.pdf2.50YXJ10MTA5X11.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50YXJ10MTA5X11
Part Number 50YXJ10MTA5X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1247006 pcs Arkusz danych 1.50YXJ10MTA5X11.pdf2.50YXJ10MTA5X11.pdf
Tolerancja 10µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.079" (2.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm) Seria YXJ
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can
Pitch - Złącze 50V Package / Case -
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Ilość Kondensatory 42mA @ 120Hz
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Numer części producenta 50YXJ10MTA5X11
Żywotność @ Temp. - Impedancja 1.5 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) Rozszerzony opis 10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Aplikacje 5000 Hrs @ 105°C