50YXH150MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50YXH150MEFCT810X12.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50YXH150MEFCT810X12.5.pdf2.50YXH150MEFCT810X12.5.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50YXH150MEFCT810X12.5
Part Number 50YXH150MEFCT810X12.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 325298 pcs Arkusz danych 1.50YXH150MEFCT810X12.5.pdf2.50YXH150MEFCT810X12.5.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXH Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 120 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose