50YXG270MEFCG412.5X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50YXG270MEFCG412.5X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50YXG270MEFCG412.5X16.pdf2.50YXG270MEFCG412.5X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50YXG270MEFCG412.5X16
Part Number 50YXG270MEFCG412.5X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 233485 pcs Arkusz danych 1.50YXG270MEFCG412.5X16.pdf2.50YXG270MEFCG412.5X16.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.26A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 61 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose