50YXF330MEFCT810X20
RubyconRubycon
50YXF330MEFCT810X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50YXF330MEFCT810X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50YXF330MEFCT810X20.pdf2.50YXF330MEFCT810X20.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50YXF330MEFCT810X20
Part Number 50YXF330MEFCT810X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 332277 pcs Arkusz danych 1.50YXF330MEFCT810X20.pdf2.50YXF330MEFCT810X20.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXF Ripple Current @ Low Frequency 735mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3767-3
50YXF330MEFCT810X20-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 78 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF