50VXG5600MEFC25X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50VXG5600MEFC25X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Arkusze danych: 1.50VXG5600MEFC25X45.pdf2.50VXG5600MEFC25X45.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50VXG5600MEFC25X45
Part Number 50VXG5600MEFC25X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28122 pcs Arkusz danych 1.50VXG5600MEFC25X45.pdf2.50VXG5600MEFC25X45.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria VXG Ripple Current @ Low Frequency 2.72A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.128A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 5600µF