50TZV47M6.3X8
RubyconRubycon
50TZV47M6.3X8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50TZV47M6.3X8
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.50TZV47M6.3X8.pdf2.50TZV47M6.3X8.pdf3.50TZV47M6.3X8.pdf
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50TZV47M6.3X8
Part Number 50TZV47M6.3X8 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 616099 pcs Arkusz danych 1.50TZV47M6.3X8.pdf2.50TZV47M6.3X8.pdf3.50TZV47M6.3X8.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria TZV Ripple Current @ Low Frequency 62.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-1657-2
50TZV47M63X8
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 680 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 47µF