50TWL10MEFC6.3X7
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50TWL10MEFC6.3X7
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50TWL10MEFC6.3X7.pdf2.50TWL10MEFC6.3X7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50TWL10MEFC6.3X7
Part Number 50TWL10MEFC6.3X7 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1047407 pcs Arkusz danych 1.50TWL10MEFC6.3X7.pdf2.50TWL10MEFC6.3X7.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria TWL Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 66mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 10µF