50SKV0.22M4X5.5
RubyconRubycon
50SKV0.22M4X5.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50SKV0.22M4X5.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.50SKV0.22M4X5.5.pdf2.50SKV0.22M4X5.5.pdf3.50SKV0.22M4X5.5.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 50SKV0.22M4X5.5
Part Number 50SKV0.22M4X5.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria SKV Ripple Current @ Low Frequency 2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 0.22µF Aplikacje General Purpose