50RX50330MEFC12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50RX50330MEFC12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50RX50330MEFC12.5X25.pdf2.50RX50330MEFC12.5X25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50RX50330MEFC12.5X25
Part Number 50RX50330MEFC12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72121 pcs Arkusz danych 1.50RX50330MEFC12.5X25.pdf2.50RX50330MEFC12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria RX50 Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C Pojemność 330µF