500LXW18MEFR12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 500LXW18MEFR12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 18UF 20% 500V THRUHOLE
Arkusze danych: 500LXW18MEFR12.5X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 500LXW18MEFR12.5X25
Part Number 500LXW18MEFR12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 18UF 20% 500V THRUHOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 88442 pcs Arkusz danych 500LXW18MEFR12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria LXW Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 638mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-4266
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 18µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Pojemność 18µF