475MXH270MEFCSN35X35
RubyconRubycon
475MXH270MEFCSN35X35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 475MXH270MEFCSN35X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 475V SNAP
Arkusze danych: 1.475MXH270MEFCSN35X35.pdf2.475MXH270MEFCSN35X35.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 475MXH270MEFCSN35X35
Part Number 475MXH270MEFCSN35X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 475V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21745 pcs Arkusz danych 1.475MXH270MEFCSN35X35.pdf2.475MXH270MEFCSN35X35.pdf
Napięcie - znamionowe 475V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria MXH Ripple Current @ Low Frequency 1.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.128A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3441
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 270µF 475V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose