450VXH470MEFCSN35X40
RubyconRubycon
450VXH470MEFCSN35X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450VXH470MEFCSN35X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.450VXH470MEFCSN35X40.pdf2.450VXH470MEFCSN35X40.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450VXH470MEFCSN35X40
Part Number 450VXH470MEFCSN35X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14180 pcs Arkusz danych 1.450VXH470MEFCSN35X40.pdf2.450VXH470MEFCSN35X40.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria VXH Ripple Current @ Low Frequency 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.73A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-2039
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose