450VXH270MEFC25X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450VXH270MEFC25X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.450VXH270MEFC25X45.pdf2.450VXH270MEFC25X45.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450VXH270MEFC25X45
Part Number 450VXH270MEFC25X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 22159 pcs Arkusz danych 1.450VXH270MEFC25X45.pdf2.450VXH270MEFC25X45.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria VXH Ripple Current @ Low Frequency 1.62A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.268A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF