450TXW39MEFC10X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450TXW39MEFC10X50
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM
Arkusze danych: 1.450TXW39MEFC10X50.pdf2.450TXW39MEFC10X50.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450TXW39MEFC10X50
Part Number 450TXW39MEFC10X50 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66218 pcs Arkusz danych 1.450TXW39MEFC10X50.pdf2.450TXW39MEFC10X50.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria TXW Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 615mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.067" (52.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Pojemność 39µF