450PX4.7MEFC10X12.5
RubyconRubycon
450PX4.7MEFC10X12.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450PX4.7MEFC10X12.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.450PX4.7MEFC10X12.5.pdf2.450PX4.7MEFC10X12.5.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450PX4.7MEFC10X12.5
Part Number 450PX4.7MEFC10X12.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 313932 pcs Arkusz danych 1.450PX4.7MEFC10X12.5.pdf2.450PX4.7MEFC10X12.5.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria PX Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose