450PX10MEFCRK10X20
RubyconRubycon
450PX10MEFCRK10X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450PX10MEFCRK10X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.450PX10MEFCRK10X20.pdf2.450PX10MEFCRK10X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450PX10MEFCRK10X20
Part Number 450PX10MEFCRK10X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 202863 pcs Arkusz danych 1.450PX10MEFCRK10X20.pdf2.450PX10MEFCRK10X20.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria PX Ripple Current @ Low Frequency 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 55.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF