450MXK150MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450MXK150MEFC25X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.450MXK150MEFC25X25.pdf2.450MXK150MEFC25X25.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450MXK150MEFC25X25
Part Number 450MXK150MEFC25X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32827 pcs Arkusz danych 1.450MXK150MEFC25X25.pdf2.450MXK150MEFC25X25.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXK Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.512A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF