450MXG180MEFCSN25X35
RubyconRubycon
450MXG180MEFCSN25X35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450MXG180MEFCSN25X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.450MXG180MEFCSN25X35.pdf2.450MXG180MEFCSN25X35.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450MXG180MEFCSN25X35
Part Number 450MXG180MEFCSN25X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35513 pcs Arkusz danych 1.450MXG180MEFCSN25X35.pdf2.450MXG180MEFCSN25X35.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.778A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-2997
450MXG180MEFCSN25X35-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 180µF Aplikacje General Purpose