450LXW68MEFR18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450LXW68MEFR18X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 450V THRUHOLE
Arkusze danych: 450LXW68MEFR18X20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450LXW68MEFR18X20
Part Number 450LXW68MEFR18X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 450V THRUHOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 70360 pcs Arkusz danych 450LXW68MEFR18X20.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria LXW Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.188A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-4260
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF