450HXC330MEFCSN35X40
RubyconRubycon
450HXC330MEFCSN35X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450HXC330MEFCSN35X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.450HXC330MEFCSN35X40.pdf2.450HXC330MEFCSN35X40.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450HXC330MEFCSN35X40
Part Number 450HXC330MEFCSN35X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9142 pcs Arkusz danych 1.450HXC330MEFCSN35X40.pdf2.450HXC330MEFCSN35X40.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria HXC Ripple Current @ Low Frequency 2.41A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.374A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF