450BXW27MEFC14.5X20
RubyconRubycon
450BXW27MEFC14.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450BXW27MEFC14.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.450BXW27MEFC14.5X20.pdf2.450BXW27MEFC14.5X20.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450BXW27MEFC14.5X20
Part Number 450BXW27MEFC14.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57446 pcs Arkusz danych 1.450BXW27MEFC14.5X20.pdf2.450BXW27MEFC14.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.571" Dia (14.50mm)
Seria BXW Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 27µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 27µF Aplikacje General Purpose