450BXF22MWU12.5X20
RubyconRubycon
450BXF22MWU12.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450BXF22MWU12.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.450BXF22MWU12.5X20.pdf2.450BXF22MWU12.5X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450BXF22MWU12.5X20
Part Number 450BXF22MWU12.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 107993 pcs Arkusz danych 1.450BXF22MWU12.5X20.pdf2.450BXF22MWU12.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria BXF Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 34 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 22µF