450BXC5.6MEFC10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450BXC5.6MEFC10X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.450BXC5.6MEFC10X20.pdf2.450BXC5.6MEFC10X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450BXC5.6MEFC10X20
Part Number 450BXC5.6MEFC10X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 201862 pcs Arkusz danych 1.450BXC5.6MEFC10X20.pdf2.450BXC5.6MEFC10X20.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria BXC Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 5.6µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 5.6µF Aplikacje General Purpose