450BXA33KEFCGC18X25
RubyconRubycon
450BXA33KEFCGC18X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450BXA33KEFCGC18X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 10% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.450BXA33KEFCGC18X25.pdf2.450BXA33KEFCGC18X25.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 450BXA33KEFCGC18X25
Part Number 450BXA33KEFCGC18X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 10% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5120 pcs Arkusz danych 1.450BXA33KEFCGC18X25.pdf2.450BXA33KEFCGC18X25.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±10%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria BXA Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose