420QXW100MEFC12.5X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 420QXW100MEFC12.5X50
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu PENCIL CAP
Arkusze danych: 1.420QXW100MEFC12.5X50.pdf2.420QXW100MEFC12.5X50.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 420QXW100MEFC12.5X50
Part Number 420QXW100MEFC12.5X50 Producent Rubycon
Opis PENCIL CAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55394 pcs Arkusz danych 1.420QXW100MEFC12.5X50.pdf2.420QXW100MEFC12.5X50.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria QXW Ripple Current @ Low Frequency 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.065A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 100µF