420NXG180MEFC22X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 420NXG180MEFC22X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: 1.420NXG180MEFC22X45.pdf2.420NXG180MEFC22X45.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 420NXG180MEFC22X45
Part Number 420NXG180MEFC22X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33243 pcs Arkusz danych 1.420NXG180MEFC22X45.pdf2.420NXG180MEFC22X45.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria NXG Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.89A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF