420MXH680MEFCSN30X60
RubyconRubycon
420MXH680MEFCSN30X60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 420MXH680MEFCSN30X60
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: 1.420MXH680MEFCSN30X60.pdf2.420MXH680MEFCSN30X60.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 420MXH680MEFCSN30X60
Part Number 420MXH680MEFCSN30X60 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14817 pcs Arkusz danych 1.420MXH680MEFCSN30X60.pdf2.420MXH680MEFCSN30X60.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria MXH Ripple Current @ Low Frequency 2.59A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.626A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3411
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 680µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 680µF Aplikacje General Purpose