420CXW120MEFC16X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 420CXW120MEFC16X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu PENCIL CAP
Arkusze danych: 1.420CXW120MEFC16X35.pdf2.420CXW120MEFC16X35.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 420CXW120MEFC16X35
Part Number 420CXW120MEFC16X35 Producent Rubycon
Opis PENCIL CAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 50334 pcs Arkusz danych 1.420CXW120MEFC16X35.pdf2.420CXW120MEFC16X35.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria CXW Ripple Current @ Low Frequency 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 45 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 120µF