420BXW56MEFC12.5X35
RubyconRubycon
420BXW56MEFC12.5X35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 420BXW56MEFC12.5X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
Arkusze danych: 1.420BXW56MEFC12.5X35.pdf2.420BXW56MEFC12.5X35.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 420BXW56MEFC12.5X35
Part Number 420BXW56MEFC12.5X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77786 pcs Arkusz danych 1.420BXW56MEFC12.5X35.pdf2.420BXW56MEFC12.5X35.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria BXW Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.275A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 32 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 56µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 56µF