400YXA4R7MEFC10X16
RubyconRubycon
400YXA4R7MEFC10X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400YXA4R7MEFC10X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400YXA4R7MEFC10X16.pdf2.400YXA4R7MEFC10X16.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 400YXA4R7MEFC10X16
Part Number 400YXA4R7MEFC10X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4577 pcs Arkusz danych 1.400YXA4R7MEFC10X16.pdf2.400YXA4R7MEFC10X16.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXA Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 82.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
400WXA33MEFCGC18X20
400WXA33MEFCGC18X20
Producenci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL