400WXA10MEFCGC16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400WXA10MEFCGC16X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400WXA10MEFCGC16X16.pdf2.400WXA10MEFCGC16X16.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400WXA10MEFCGC16X16
Part Number 400WXA10MEFCGC16X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118333 pcs Arkusz danych 1.400WXA10MEFCGC16X16.pdf2.400WXA10MEFCGC16X16.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria WXA oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF