400VXS150MEFCSN25X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400VXS150MEFCSN25X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.400VXS150MEFCSN25X30.pdf2.400VXS150MEFCSN25X30.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400VXS150MEFCSN25X30
Part Number 400VXS150MEFCSN25X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21214 pcs Arkusz danych 1.400VXS150MEFCSN25X30.pdf2.400VXS150MEFCSN25X30.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria VXS Ripple Current @ Low Frequency 1.11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.554A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF