400QXW56MEFC12.5X30
Przegląd produktów
Part Number: 400QXW56MEFC12.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400QXW56MEFC12.5X30.pdf2.400QXW56MEFC12.5X30.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400QXW56MEFC12.5X30
Part Number 400QXW56MEFC12.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74600 pcs Arkusz danych 1.400QXW56MEFC12.5X30.pdf2.400QXW56MEFC12.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria QXW Ripple Current @ Low Frequency 470mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose