400QXW100MEFR14.5X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400QXW100MEFR14.5X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu PENCIL CAP
Arkusze danych: 1.400QXW100MEFR14.5X35.pdf2.400QXW100MEFR14.5X35.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400QXW100MEFR14.5X35
Part Number 400QXW100MEFR14.5X35 Producent Rubycon
Opis PENCIL CAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78760 pcs Arkusz danych 1.400QXW100MEFR14.5X35.pdf2.400QXW100MEFR14.5X35.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.571" Dia (14.50mm)
Seria QXW Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 100µF