400PX33MEFC12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400PX33MEFC12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.400PX33MEFC12.5X25.pdf2.400PX33MEFC12.5X25.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400PX33MEFC12.5X25
Part Number 400PX33MEFC12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78085 pcs Arkusz danych 1.400PX33MEFC12.5X25.pdf2.400PX33MEFC12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria PX oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose