400MXK180MEFCSN25X25
RubyconRubycon
400MXK180MEFCSN25X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400MXK180MEFCSN25X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.400MXK180MEFCSN25X25.pdf2.400MXK180MEFCSN25X25.pdf
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400MXK180MEFCSN25X25
Part Number 400MXK180MEFCSN25X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37729 pcs Arkusz danych 1.400MXK180MEFCSN25X25.pdf2.400MXK180MEFCSN25X25.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXK Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.61A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tray
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-2651
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 180µF Aplikacje General Purpose