400LLE3.3MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
400LLE3.3MEFCT78X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400LLE3.3MEFCT78X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400LLE3.3MEFCT78X11.5.pdf2.400LLE3.3MEFCT78X11.5.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400LLE3.3MEFCT78X11.5
Part Number 400LLE3.3MEFCT78X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 429371 pcs Arkusz danych 1.400LLE3.3MEFCT78X11.5.pdf2.400LLE3.3MEFCT78X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria LLE Ripple Current @ Low Frequency 47mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3.3µF Aplikacje General Purpose