400KXW39MEFC10X40
RubyconRubycon
400KXW39MEFC10X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400KXW39MEFC10X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400KXW39MEFC10X40.pdf2.400KXW39MEFC10X40.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400KXW39MEFC10X40
Part Number 400KXW39MEFC10X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66755 pcs Arkusz danych 1.400KXW39MEFC10X40.pdf2.400KXW39MEFC10X40.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria KXW Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 39µF Aplikacje General Purpose