400KXF100MEFC25X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400KXF100MEFC25X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.400KXF100MEFC25X20.pdf2.400KXF100MEFC25X20.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400KXF100MEFC25X20
Part Number 400KXF100MEFC25X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 40737 pcs Arkusz danych 1.400KXF100MEFC25X20.pdf2.400KXF100MEFC25X20.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria KXF Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 100µF