400HXG220MEFC25X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400HXG220MEFC25X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.400HXG220MEFC25X35.pdf2.400HXG220MEFC25X35.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400HXG220MEFC25X35
Part Number 400HXG220MEFC25X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 31075 pcs Arkusz danych 1.400HXG220MEFC25X35.pdf2.400HXG220MEFC25X35.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria HXG Ripple Current @ Low Frequency 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.66A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF