400HFG1500MBN40X90
RubyconRubycon
400HFG1500MBN40X90 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400HFG1500MBN40X90
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.400HFG1500MBN40X90.pdf2.400HFG1500MBN40X90.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400HFG1500MBN40X90
Part Number 400HFG1500MBN40X90 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4810 pcs Arkusz danych 1.400HFG1500MBN40X90.pdf2.400HFG1500MBN40X90.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria HFG Ripple Current @ Low Frequency 5.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.56A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - 4 Lead Inne nazwy 1189-3270
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.622" (92.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose