400CXW82MEFC12.5X45
RubyconRubycon
400CXW82MEFC12.5X45 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400CXW82MEFC12.5X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400CXW82MEFC12.5X45.pdf2.400CXW82MEFC12.5X45.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400CXW82MEFC12.5X45
Part Number 400CXW82MEFC12.5X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 50332 pcs Arkusz danych 1.400CXW82MEFC12.5X45.pdf2.400CXW82MEFC12.5X45.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria CXW Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 915mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 82µF