400BXW82MEFR12.5X40
RubyconRubycon
400BXW82MEFR12.5X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400BXW82MEFR12.5X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V T/H
Arkusze danych: 1.400BXW82MEFR12.5X40.pdf2.400BXW82MEFR12.5X40.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400BXW82MEFR12.5X40
Part Number 400BXW82MEFR12.5X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 400V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73789 pcs Arkusz danych 1.400BXW82MEFR12.5X40.pdf2.400BXW82MEFR12.5X40.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria BXW Ripple Current @ Low Frequency 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.625A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3151
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 82µF Aplikacje General Purpose