400BXW100MEFC14.5X40
RubyconRubycon
400BXW100MEFC14.5X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400BXW100MEFC14.5X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400BXW100MEFC14.5X40.pdf2.400BXW100MEFC14.5X40.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400BXW100MEFC14.5X40
Part Number 400BXW100MEFC14.5X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60925 pcs Arkusz danych 1.400BXW100MEFC14.5X40.pdf2.400BXW100MEFC14.5X40.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.571" Dia (14.50mm)
Seria BXW Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.71A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 100µF