400BXC6.8MEFC10X12.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400BXC6.8MEFC10X12.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.400BXC6.8MEFC10X12.5.pdf2.400BXC6.8MEFC10X12.5.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400BXC6.8MEFC10X12.5
Part Number 400BXC6.8MEFC10X12.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 282389 pcs Arkusz danych 1.400BXC6.8MEFC10X12.5.pdf2.400BXC6.8MEFC10X12.5.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria BXC oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 6.8µF Aplikacje General Purpose