400BXC4.7MEFC10X16
RubyconRubycon
400BXC4.7MEFC10X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400BXC4.7MEFC10X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400BXC4.7MEFC10X16.pdf2.400BXC4.7MEFC10X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400BXC4.7MEFC10X16
Part Number 400BXC4.7MEFC10X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 262691 pcs Arkusz danych 1.400BXC4.7MEFC10X16.pdf2.400BXC4.7MEFC10X16.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria BXC Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 400BXC4R7MEFC10X16 temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 4.7µF