400AX8R2MEFC8X16
RubyconRubycon
400AX8R2MEFC8X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400AX8R2MEFC8X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400AX8R2MEFC8X16.pdf2.400AX8R2MEFC8X16.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400AX8R2MEFC8X16
Part Number 400AX8R2MEFC8X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 354638 pcs Arkusz danych 1.400AX8R2MEFC8X16.pdf2.400AX8R2MEFC8X16.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)