35ZLQ1500MEFC12.5X30
RubyconRubycon
35ZLQ1500MEFC12.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35ZLQ1500MEFC12.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H
Arkusze danych: 1.35ZLQ1500MEFC12.5X30.pdf2.35ZLQ1500MEFC12.5X30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35ZLQ1500MEFC12.5X30
Part Number 35ZLQ1500MEFC12.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 129109 pcs Arkusz danych 1.35ZLQ1500MEFC12.5X30.pdf2.35ZLQ1500MEFC12.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 2.208A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3666
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 12 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 1500µF